Ana Sayfa     Haberler     Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > gebelik, tüp bebek, aşılama > Doç. Dr. Nermin Köşüş Muayenehanesi Hakkında
Doç. Dr. Nermin Köşüş Muayenehanesi

İletişim Bilgileri

Telefon : (312) 2858588
Adres : Kızılırmak Mah 1450 Sok Ankara Ticaret Merkezi B Blok No:4
Çukurambar/ Çankaya/ Ankara

Hizmet Yerleri

çukurambar, balgat, yüzüncüyıl

Web Sitesi

http://www.drnerminkosus.com

Hakkında

Doç. Dr. Nermin Köşüş - Kadın Doğum Uzmanı ve Tüp Bebek Uzmanı Ankara
Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, 1 Nisan 1973 tarihinde Trabzon Akçaabat’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Türkiye'nin çeşitli illerinde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1997 yılında buradan mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır.

İhtisasını ise 1997-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Mecburi hizmet yükümlülüğünü Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde jinekolog olarak yerine getirmiş olan Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ile ameliyathanesinin kurulmasında aktif görev almıştır. Mecburi hizmeti sonrasında Malatya ve Şanlıurfa’da pek çok hastanede Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yapmıştır. Aynı süre zarfında laparoskopi ve histeroskopi (kapalı ameliyat) yurtdışı sertifikasyon programını tamamlamıştır.

2011 yılında Yardımcı Doçent, 2013 yılında ise Doçent kadrosunu almaya hak kazanmıştır. Yine bu dönemde Sağlık Bakanlığı Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp bebek) Sertifikasyon eğitimini de tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı olarak özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde basılmış, kongrelerde yayınlanmış pekçok makalesi mevcuttur.Gebelik takibi yanında özellikle laparoskopik cerrahi ve tüp bebek konularıyla ilgilenmektedir.

Kategorileri, Faliyet Alanları

gebelik

tüp bebek

aşılama

histeroskopi

doğum

laparoskopi

Benzerler

İdil Berktaş

Happy Hamile Club..Şık Ve Mode...

Kadın Hastalıkları Kadın Doğum...

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 ankaradaki.com,  5.0.007