Ana Sayfa     Haberler     Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > su yalıtımı, poliüretan, teras yalıtımı > Erba Yalıtım Poliüretan Köpük İzolasyon Hakkında
Erba Yalıtım Poliüretan Köpük İzolasyon

İletişim Bilgileri

Telefon : (312) 3947270
Faks : (312) 3947270
Adres : Merkez San. Sit. 1530. Cad. Merkez İş Hanı F-Blok No:22/55 İvedik
Ostim - İvedik/ Yenimahalle/ Ankara

Hizmet Yerleri

ostim, yenimahalle, ümitköy, çayyolu, ivedik, konut kent, mesa, emek, beşevler, gop, çankaya, ankara, türkiye, gazi osman paşa, keçiören, mamak, abidinpaşa, cebeci, etlik, kızılay, sıhhıye, organize sanayii, sincan, elvankent, eryaman, yeni kent, tem

Web Sitesi

http://www.erbayalitim.com

Hakkında

www.erbayalitim.com

Çatı Arası

Çatı arası izolasyonu binanın ısı kaybında yüksek tasarruf sağlar. Sprey poliüretan çatı arası izolasyonunda ulaşılması zor noktalara ve çatlak yada kırılmış bölgelere de nüfus ettiğinden tavan arası izolasyonu 100% sağlanır. Çatı arası yalıtımı için sprey poliüretan en verimli malzemedir.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Atermit Çatı Ters Tavan

Fabrika ( tekstil, atölye vb. ) ve imalathanelerin tavanları bilindiği üzere tek kat oluklu levha ile kapatılmıştır. çalışan personelin kışın soğuktan ve yazın sıcaktan etkilenmemesi için sprey poliüretan oluklu atermit çatı kaplamaları ters tavan uygulamasında diğer yalıtım malzemeleri ile kıyaslanamayacak ölçüde bir çözüm ortağıdır.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Bodrum Tavanı

Bodrum sprey poliüretan uygulamaları başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından biridir. Isıtılmayan bodrum & garaj tavanı yine sprey poliüretanın ek yerinin olmaması avantajını kullanarak yekpare uygulama yapar ve kolon kiriş birleşim noktalarında ısı köprüsü oluşmasına izin vermez.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Süt Tankı

Genellikle kapalı ve açık ortamlarda tank, boru, yüzey vb. yapıların ısı yalıtımında kullanılan ideal bir yönetimdir. Poliüretan enjeksiyon sisteminde, öncelikle izolasyon yapılacak yüzeye bir dış ceket giydirilir ve ısı yalıtım malzemesi olarak yaygın bir şekilde kullanılan rigid poliüretan, dış ceket ile yüzey arasına enjekte edilir.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Dış Cephe

Poliüretan izolasyon uygulatmak istediğiniz mekan yüzeyleri hangi malzemeden olursa olsun sprey poliüretan kendinden yapışkanlı olup, yüzeylere mükemmel aderans sağlar. Briket, tuğla, beton, taş, sac, ahşap gibi her türlü doğal ve yapay yüzeylere uyumlu olarak yapışabilmektedir.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Tavuk & Mantar Çiftlikleri

Sprey poliüretan köpük uygulamaları sıklıkla tavuk, mantar, yumurta çiftlikleri ve büyük&küçük baş hayvan barınaklarında ters tavan yüzeyinde uygulanmaktadır.Uygulama öncesinde tavukların dışarı çıkartılması ve tahliyesi müşterimize aittir. Özellikle trapez sac kaplı hayvan barınaklarında, sprey poliüretan köpük uygulamaları.
>> Devamı www.erbayalitim.com
İç Cephe

İç cephe mantolama sistem ısı yalıtımında sprey poliüretan inşaat halindeki binaların veya tadilata girmiş dairelerin dış cepheye bakan duvarların iç yüzünden uygulanmaktadır.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Trapez Sac Çatı Üzeri

Galvaniz ve boyalı trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomik, çatlamaz, kırılmaz, paslanmaz, hafif, çok pratik bir çatı örtüsüdür.

Boyalı trapez sac ve galvaniz trapez sac istenilen her uzunlukta üretilebilmektedir.
>> Devamı www.erbayalitim.com
OSB Altı Ters Çatı

Isıtılan çatılarda ahşap çatı kaplaması ( osb, kaplama tahtası vb. ) altında çok sık bir şekilde uygulanan sprey poliüretan çatı, konstrüksiyon boşluklarının arasını ve çatı köşe noktalarındaki hava boşluklarını doldurarak yine ek yerinin olmaması özelliği ile mükemmel bir yalıtım sağlar.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Trapez Sac Çatı Ters Tavan

Sprey poliüretan köpük uygulamaları hadve yüksekliklerine sahip trapez sac ters çatı sistemlerinde mikemmel sonuç verir.
Sacın ısı iletkenlik değerinin yüksek olması nedeni ile yaz aylarında trapez sac çatı altında çalışan personelin sıcaktan yanmamasını sağlar ve serin bir ortam oluştururur. Ayrıca sprey poliüretan açık renk doğal rengi ile ferah bir çalışma ortamı sunar.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Tank ve Boru İzolasyonu

Isı izolasyonu gerektiren tank ve borular uygun kalınlık ve formda alüminyum ile kaplanır. Mesafe tutucu takoz olarak yine aynı poliüretan malzeme kullanılır. Alüminyum ceket ile tank arasına yerinde, detayına uygun poliüretan enjekte edilir.
Poliüretan ile yapılan izolasyon, gerek görüntü gerekse sağlamlık açısından diğer izolasyon malzemeleri ile yapılan izolasyonlardan çok farklı, mükemmel bir yapıya sahiptir.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Su Basmanı

Poliüretan sprey köpük yekpare uygulamasıyla temel ve su basmalarında.
Terleme ve küflenmeye karşı ısı ve su yalıtımını mükemmel sağlar, uzun ömürlü olup toprağın altında kesinlikle çürüme yapmaz.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Soğuk Hava Deposu

Soğuk meyve depoları (elma, portakal, limon vb) Balık, tavuk ve sakadat depoları Donmuş gıda depoları Konserve, salamura depoları Margarin depoları, ilaç depoları Et ve süt mamülü her türlü gıda depoları Mantar üretim tesisleri ve bozulabilecek her türlü ürün depoları…
>> Devamı www.erbayalitim.com
Teras Yalıtımı

Öncelikle toz, nem ve oynak malzemelerden temizlenen açık terasın, beton yüzeyine sprey polşüretan uygulanır. Daha sonra sprey poliüretan üzerine istenilen kalınlıkta beton şap uygulanabilir. Uygulanan alan suıkça kullanılan bir mekan değilse çakıl serilebilmektedir. Ya da ultraviole koruyucu boya sürülebilir.
>> Devamı www.erbayalitim.com
Likit Membran

Temel ve perde duvarlar, teras çatılar, mutfak, banyo, tuvalet ve balkon gibi ıslak hacimler, prefabrik yapılar ve hareketli zeminler, binaların kuzey cepheleri, korozyona karşı korunacak metal yüzeylerde kullanılır. Uygulamadan önce karışım iyice karıştırılarak homojenize edilir.

www.erbayalitim.com

Kategorileri, Faliyet Alanları

su yalıtımı

poliüretan

teras yalıtımı

çatı yalıtımı

poliüretan kaplam...

likit membran

poliüretan köpük

Benzerler

Nisan Yalıtım

Bölükbaşı Yalıtım

Rms Yapı Pazarlama Insaat Danı...

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 ankaradaki.com,  9.0.023